O NAS

Cześć !

Fajnie, że tu jesteś !

Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz z nami zostać na dłużej? W zasadzie to nic szczególnego. Ale jeśli bardzo Ci zależy aby nas lepiej poznać ( podobno się lepiej kogoś czyta wiedząc co nieco ) to teraz kilka słów o nas.

Podróżująca rodzinka – Ania & Mario + Zoja ( 1,5 ) & Borys ( 5 ).

Ania – anglistka z wykształcenia, podróżniczka z zamiłowania i mama, mamusia, mamunia z życia wzięte 🙂

Mario – marynarz z wykształcenia, marynarz z zamiłowania i marynarz z życia wzięte. A podróżnik i tatuś z doskoku 🙂

Tak wyszło 🙂

A dzieci jak to dzieci. Lubią podróżować, przynajmniej tak nam się wydaje ! Zwariowane, kochane i mega męczące na wyjazdach. Jak to dzieci. Nie sramy tęczą. Nie okłamujemy, że zawsze jest idealnie i kolorowo. Piszemy szczerze z pasji, nie z musu. To nasze hobby – nie praca. Podróżujemy po świecie, ale większą zajawkę mamy na odwiedzanie mega klimatycznych miejscówek, których w Polsce na szczęście mamy pod dostatkiem. Alleluja !!!

Jeśli lubisz pobyć w nietuzinkowym miejscu. Szukasz czegoś niebanalnego na wakacje. ZOSTAŃ Z NAMI. Na pewno uda nam się Ciebie zainspirować.

Jeśli jesteś natomiast szczęśliwym posiadaczem mega klimatycznej miejscówki – napisz do nas. Chętnie Cię odwiedzimy. Zakochamy się i zarazimy tą miłością innych. Niech się dzieje dobro. Niech miejsca z klimatem idą w ŚWIAT.