Martiany 21- baśniowa miejscówka w sercu Mazur

Pozwólcie, że zabiorę Was do magicznej krainy na Mazurach, gdzie czas płynie wolniej, a może nawet się zatrzymał … ?

Do miejsca, w którym słowo relaks nabiera zupełnie innego znaczenia. Do miejsca, w którym można się całkowicie zatracić z dala od zgiełku miasta, hałasu i pędu dnia codziennego. I w końcu, do miejsca, w którym nie da się nie zakochać.

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Poznajcie Martiany 21

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

To niebanalny, butikowy hotel położony w Kętrzynie na Mazurach. Niby w Kętrzynie, ale tak naprawdę z dala od wszystkiego, pośrodku pół, łąk i lasów. Co sprawia, że miejsce jest niesamowicie naturalne i nietuzinkowe. Tutejsza przyroda pięknie koloruje to miejsce o każdej porze roku.

Nam się udało poznać Martiany 21 późną jesienią, gdzie drzewa szykowały się już do zimowego snu. Następnego dnia zastaliśmy Martiany w zimowej odsłonie, która zdecydowanie zaczarowała to miejsce w prawdziwe Winter Wonderland.

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

W budynku głównym Martian 21 znajdziecie eleganckie apartamenty, przepiękną salę kominkową z pianinem, przypominającą trochę salon z Alicji w Krainie Czarów. Kameralny, przeszklony basen z widokiem na łąki i las, oraz niewielką restaurację, w której serwowane są śniadania oraz obiadokolacje.

Zdecydowanie najprzytulniejszym miejscem w budynku jest wspomniana sala kominkowa, idealna na popołudniowy seans z książką przy rozpalonym kominku.

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Martiany 21 to miejsce wyjątkowe ze względu na otaczającą naturę, ale również na możliwość obcowania ze zwierzętami, a w szczególności z końmi….

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Wyobrażasz sobie spacer po polanie wśród swobodnie spacerujących koni? Albo niespieszne śniadanie z widokiem na galopujące konie? Mnie ten niecodzienny widok zawsze wyjątkowo wzrusza …

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Skoro już jesteśmy przy koniach … W Martiany 21 znajdziecie rownież apartamenty i pokoje w budynku stajni. 200 metrów od budynku głównego, pod ścianą lasu znajdziecie wygodne i przestronne apartamenty z widokiem na park oraz las.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji noclegowej jest możliwość doświadczenia pobudki przez parskające lub galopujące konie. 100 % natury w naturze …

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Martiany 21 to miejsce stworzone z miłości do natury, do zwierząt i historii Mazur. Znajdziecie tu ścieżki do długich spacerów podczas których będziecie mogli poczytać o starych drzewach, zwierzętach, a nawet historiach mazurskich rodzin, które zamieszkiwały te tereny.

Martiany 21 to miejsce z duszą, stworzone z ogromną pasją do sztuki i piękna. To niewątpliwie jedno z piękniejszych miejsc na Mazurach, gdzie odpoczywa dusza, nie tylko ciało.

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

Jeśli pragniesz uciec od pracy – to miejsce jest idealne. Trudno tu o zasięg 🙂

Jeśli pragniesz odpocząć od dzieci i hałasu – lepiej trafić nie mogłeś. Miejsce dozwolone od lat 13 🙂

Martiany 21 -miejscaimiejscowki.pl

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *