Kubiczówka – idealna miejscówka na rodzinny wypoczynek nad morzem i to nie tylko latem !!!

Są takie miejsca nad morzem, które są genialne na wakacje.  Blisko morze, wakacyjny klimat, las sosnowy w zasięgu ręki i duuużo słońca. Gdy tego ostatniego zabraknie i przychodzi jesień często wiele osób unika nadmorskich miejscówek w obawie, że nie będzie specjalnie co robić. Otóż moi drodzy, tu się mylicie i to bardzo.

Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl

Poznajcie Kubiczówkę – miejscówkę idealną na letnie wakacje z rodziną, ale i równie fajną na jesienne, wiosenne, a nawet zimowe weekendy. Dlaczego?

Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl

Kubiczówka znajduje się w małej nadmorskiej wiosce – Kopalino. Do niedawna dość nieznanej. Ostatnio rzeczywiście coraz “głośniej” się o niej mówi. Każdy znajdzie tu swój kawałek spokojnej przestrzeni. A dla tych co lubią jak coś się dzieje – i takie mini atrakcje się znajdą.

Kopalino sąsiaduje ze znanym Lubiatowem, które może poszczycić się przepiękną, szeroką plażą z mięciutkim białym piaskiem jak w atestowanej piaskownicy. W sezonie plażowiczów jest tu sporo, ale co za tym idzie, jest świetnie rozwinięty sektor gastronomiczno – rozrywkowy dla urlopowiczów. Przy samej plaży znajdziecie kilka barów/ restauracji. Sklepików z pamiątkami i genialną smażalnię na samej plaży –  ” Bar nad brzegiem”. Dla amatorów rybki – koniecznie tu zajrzyjcie!

Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl

Co robić zimą? Jodować się! Zwłaszcza, że w tym czasie jodu jest dużo więcej niż w sezonie letnim. Zimą nie spotkacie tu raczej turystów. Spotkacie się za to ze spokojem, ciszą, którą mogą zakłócać jedynie szumiące na wietrze sosny i ogromne fale na pustej plaży. My osobiście uwielbiamy morze właśnie zimową porą.

Kubiczówka – co to za miejsce ?

To cztery bardzo klimatyczne domki w odległości 2 km od otwartego morza. Trzy z nich są mniejsze (52 m2),  jeden większy (66m2) i dodatkowo posiada klimatyczną kozę w salonie. Każdy z nich wyposażony jest w salon z aneksem kuchennym na parterze, oraz łazienkę. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Domki dysponują przestronnym tarasem z grillem oraz meblami ogrodowymi – idealnym na wieczorny chillout po plaży. Wnętrza urządzone zostały z ogromnym smakiem i poczuciem stylu. Jest miło i przytulnie, jednocześnie bardzo przestronnie i wygodnie. Dodatkowo domki Kubiczówka są ocieplone i ogrzewane, więc śmiało mogę napisać, że będą idealną opcją na spędzenie ferii zimowych, sylwestra, a nawet Świąt Bożego Narodzenia !

Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl

Kubiczówka jest bardzo przyjazna dzieciom. Na terenie obiektu znajdziecie plac zabaw dla tych najmłodszych i ciut starszych.  A nawet domek na drzewie oraz  boisko. Samo Kopalino już jest bardo przyjazne dzieciakom. Znajdziecie tu dużo wiejskich dróg, gdzie dzieciaczki mogą swobodnie pobrykać na rowerach, pograć w badmingtona, czy zwyczajnie beztrosko pohasać na polnych dróżkach w pogoni za motylami.

Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl Kubiczówka - miejscaimiejscowki.pl

Mam nadzieję, że udało nam się Was przekonać i właśnie zapisujecie to klimatyczne miejsce nad morzem. A my z całego serca dziękujemy przesympatycznym właścicielom Kubiczówki za gościnę i życzymy powodzenia z nowymi dzieciaczkami 🙂

P.S. Kubiczówka powiększa się o nowe, większe domki 🙂

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *