7 wyjątkowych Hoteli Spa

Tym razem chciałabym Wam przedstawić arcypiękne miejsca z duszą, do których jedzie się wypocząć. Miejsca, w których można pozwolić sobie na odrobinę luksusu i skoncentrować się na sobie i swoim ciele. Wybitne Hotele Spa. Idealne na romantyczny wypad lub weekend z przyjaciółką. Tylko pomyśl sobie, o kilku chwilach spędzonych w cudownym Spa z lampką wina w dłoni …

POZIOM 511 DESIGN HOTEL & SPA

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel jest położony w sercu Jury Krakowsko- Częstochowskiej na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Poziom 511 charakteryzuje się nowoczesnością i bardzo ciekawą formą architektoniczną, którą możemy zaobserwować już na samym początku- bryła hotelu została wbudowana w skałę wapienną tworząc tym samym bardzo silne połączenie z naturą. Na terenie obiektu o duszę i ciało gości zadba 511 Medi Spa- oparta na takich markach jak Ericson Laboratoire oraz Selvert Thermal. Poziom 511 może poszczycić się również wspaniałym basenem ze źródlaną wodą oraz przylegającą do wapiennej skały łaźnią parową i sauną. Pisząc o Poziom 511 nie można pominąć najlepszej restauracji w Jurze, która znajdziecie właśnie tutaj.

Gdzie? ul. Bonerów 33, 42-440 Podzamcze k.Ogrodzieńca

/fot.Poziom511DesignHotel&Spa/

NoNameLuxuryHotel&Spa

Czterogwiazdkowy hotel położony jest w malowniczym zakątku Polski – Łapsze Niżne. NoName Luxury Hotel & Spa jak sama nazwa mówi to połączenie luksusu z naturą. Tradycyjnego ludowego stylu z nowoczesnością i minimalizmem. Apartamenty i pokoje są bardzo komfortowo urządzone. Dominuje tu drewno, len i kamień co powoduje, że wnętrza stają się ciepłe i nowoczesne. Hotel oprócz świetnych apartamentów to przede wszystkim świetna strefa spa & wellness. Szeroka gama propozycji zabiegowych, sala do jogi, grota solna, sauny i fantastyczny basen solankowy.

Gdzie? ul. Leśna 46, 34-442 Łapsze Niżne

/fot.NoNameLuxuryHote&Spa/

PAŁAC PACÓŁTOWO

Ten luksusowy i zarazem butikowy hotel mieści się w bardzo eleganckich wnętrzach dwustuletniego pałacu Pacółtowo u podnórza Wzgórz Dylewskich na Mazurach. W pałacowym Spa skorzystać możemy z takich zabiegów (poza standardowymi zabiegami kosmetycznymi i medycyną estetyczną) jak masaże ajurwedyjskie oraz wziąć udział w zajęciach jogi prowadzonych przez  mistrzów z Indii. Po odprężających zabiegach, możemy zrelaksować się w bardzo klimatycznym basenie, czy w łaźni tureckiej. Pałac Pacółtowo to również idealne miejsce dla miłośników natury – położenie pałacu oferuje sporo możliwości spędzenia czasu aktywnie na łonie natury.

Gdzie? Pacółtowo 2, 14-107 Gierzwałd

/fot.PałacPacółtowo/

ZAMEK JANÓW PODLASKI

Malowniczo położony zamek w centrum Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu to wyjątkowe miejsce gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, a historia z nowoczesnością. W hotelowym Spa skorzystamy z takich zabiegów jak Orient Ritual Hammam czy z zabiegów dedykowanych kobietom w ciąży. Bardzo eleganckie wnętrza zamku i proponowane usługi w zamkowym świecie Spa & Wellness zapewniają wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

Gdzie? Zamkowa 1, Janów Podlaski

/fot.ZamekJanówPodlaski/

GŁĘBOCZEK VINE RESORT & SPA

To luksusowe siedlisko wiejskie malowniczo położone wśród wzgórz Pojezierza Brodnickiego, którego motywem przewodnim jest WINO. Głęboczek otoczony jest przepiękną winnicą, której plony tworzą to miejsce. Możemy zarezerwować sobie wieczór z winem w hotelowej winiarni, degustować wyborne wina z całego świata w restauracji czy nawet skusić się na kąpiel w winie w hotelowym Vine Spa, które oferuje głęboki wachlarz zabiegów relaksacyjnych opartych na winoterapii, ale nie tylko. Vine SPA to również basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich – sauny aromaterapuetycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej, inspirowanych okolicami Pojezierza Brodnickiego, które cechuje klimat sprzyjający odpoczynkowi. Głęboczek to bardzo klimatyczne miejsce, idealne na wypoczynek na łonie natury w luksusowym wydaniu.

Gdzie? Wielki Głęboczek 1, Brzozie

/fot.GłęboczekVineResor&Spa/

HERBARIUM HOTEL & SPA 

Herbarium to luksusowy obiekt składający się z zabytkowego Starego Dworu z XIX w, Stajni oraz Nowego Dworu i rustykalnej oficyny, a wszystkie budynki połączone są ze sobą tajemniczymi podziemnymi przejściami, tak aby umożliwić gościom korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw jakie daje Herbarium bez konieczności wychodzenia na zewnątrz w razie niepogody. Herbarium to miejsce, które tworzą zioła – to one są motywem przewodnim i to na nich skupia się filozofia miejsca. Wystarczy przejść się po parku aby poczuć ich unoszący się aromat i pozwolić dać się oderwać od rzeczywistości. Nie zabraknie ich również w Spa, w którym zabiegi wykonywane są głównie na bazie ziół.

Gdzie? Chomiąża Szlachecka 2, Gmina Gąsawa

/fot.HerbariumHotel&Spa/

MASURIA ARTE 

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, a dokładniej okolica Ełku i Augustowa może poszczycić się taką perełką. Ten przepiękny butikowy hotel jest rzadkim połączeniem luksusu z ciepłem domowego ogniska. To staropolski Dwór wprowadzony w XXIw. Apartamenty w Masuria Arte urządzone są niebywale gustownie i elegancko, a każdy z nich dysponuje widokiem na jezioro, łąki i lasy. Masuria Arte to dodatkowo wspaniałe Holistic Spa, którego filozofią jest Sanus Per Aquam czyli zdrowie przez wodę. W gabinecie Spa skorzystać można z najróżniejszych zabiegów kosmetycznych, a każdy z nich rozpoczynamy skosztowaniem naparu z mazurskiej mieszanki ziół.

Gdzie? Stacze 24-25, Kalinowo

 

/fot.MasuriaArte/

Koniecznie dajcie znać o co poszerzylibyście naszą listę 🙂

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *